Od 1923 roku niemiecka marka Völkl wspiera pasjonatów zimowego szaleństwa tworząc najwyższej jakości narty, a włoskie Dalbello od 1974 roku specjalizuje się w produkcji butów narciarskich. Wielokrotnie obie z tych marek stawały na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich. Firma SAT, która jest importerem i oficjalnym dystrybutorem tych, oraz wielu innych marek, które od prawie trzydziestu lat budują rynek sprzętu narciarskiego i wyznaczają trendy mody sportowej w Polsce. Więcej o nas na: www.sat.poznan.pl

Kogo szukamy?
Graphic designera z zacięciem sportowym. Potrzebujemy wsparcia w działaniach marketingowych związanych z markami Völkl, Marker,Dalbello, X-Bionic oraz Campingaz, Coleman i Sevylor.

Obowiązki:

  • tworzenie grafik na potrzeby materiałów print (katalogi, reklamy do gazet) oraz web (www.voelkl.pl, www.dalbello.pl) i social media (facebook.com/voelklpolska, facebook.com/dalbellopolska),
  • dbanie o zachowanie ciągłości projektowej globalnych koncepcji graficznych naszych marek na polskim rynku,
  • kreacja kampanii reklamowych lokalnych eventów i działań promocyjnych.

Wymagania:

  • obsługa programów Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w trybie stałym lub freelance,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • zainteresowanie sportem (w szczególności narciarstwem),
  • umiejętności z zakresu foto/video,
  • podstawy montażu (adobe premiere lub after effects).

Oferujemy:

  • rozwojową pracę w młodym zespole,
  • dogodne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, umowa na zlecenie,
  • możliwość zatrudnienia na pół etatu (zapraszamy studentów),
  • tworzenie ambitnych projektów dla znanych, europejskich marek sportowych.

Praca odbywa się stacjonarnie w siedzibie firmy w Poznaniu.

Portfolio wraz z CV prosimy przesyłać na adres praca@sat.poznan.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Tes favoris

Le produit a été ajouté à tes favoris Voir les favoris